top of page

СТУДЕНТИ 31-Ж СПРОСТОВУВАЛИ МІФИ TikTok В МЕЖАХ ПРОЄКТУ «ТИЖДЕНЬ КОДУВАННЯ ЄС»

22 жовтня студенти 31-Ж групи під керівництвом досвідченого викладача-методиста Тетяни Михайлівни ЛЕБЕДИНСЬКОЇ долучилися до глобальної ініціативи «Тиждень кодування ЄС», організованої за підтримки Junior Achievement Ukraine. Тема заняття – розвінчування міфів на TikTok – виявилася надзвичайно актуальною в епоху цифрової дезінформації.

Захід складався з теоретичної і практичної частин, що тривали по 60 хвилин.

У першій половині заняття студенти ознайомилися з TikTok як платформою, яка впливає на масову культуру та молодіжні тренди. Також переглянули аналітичні відеоматеріали про поширення міфів і фейків; обговорили популярні міфи, здатні впливати на поведінку людей; дізналися про небезпеку непоміркованого сприйняття інформації.

Другий етап заняття мав практичний характер. Учасникам було поставлене завдання обрати один із популярних міфів на TikTok, дослідити його і створити освітній відеоролик, сюжет якого спростовує цей міф. Відео також мало містити рекомендації для перевірки правдивості інформації, що поширюється на платформі.

Із такими завданнями студенти 31-Ж впоралися блискуче. Вони не лише спростували небезпечні хибні твердження, але й створили яскраве, змістовне відео, яке допоможе користувачам TikTok критично оцінювати контент.

Активну участь у проєкті взяли студенти: Христина АРТЕМОВА, Діана ГНАТОВСЬКА, Єлизавета ГУМЕНЮК, Богдана КРЕТ, Марія КУРТА, Надія МАЗУРЕНКО, Софія МОРОЗ, Аліна ЧЕРНЕЦЬКА та Дар’я ШПАКОВАТА.

Створений медіапродукт можна переглянути на офіційній TikTok-сторінці групи за покликанням https://vm.tiktok.com/ZMhmjPCNR/.

Підтвердженням активної участі майбутніх медійників у міжнародному проєкті є отримані сертифікати учасників челенджу «Тиждень кодування ЄС». Проте не лише сертифікати стали нагородою – студенти також отримали неоціненний досвід у розвінчуванні фейків і створенні якісного медіаконтенту.

Тетяна Михайлівна ЛЕБЕДИНСЬКА підкреслила важливість таких заходів для формування критичного мислення, що є ключовим інструментом в епоху інформаційних війн та постправди.

Заняття викликало жвавий інтерес і позитивні емоції серед його учасників. Вони з ентузіазмом поділилися своїми враженнями та результатами.

Завдяки цьому заходові студенти не лише опанували нові знання, але й долучилися до глобальної ініціативи, спрямованої на розвиток цифрової грамотності та боротьбу з дезінформацією.

Діана ГНАТОВСЬКА,

студентка 31-Ж групи

 




118 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page