У правоті мудрої думки Феліції Жанліс мали змогу переконатися студентки 11-Д групи спеціальності «Дошкільна освіта», котрі працювали над проєктом «Виготовлення книжки-саморобки». Це була залікова робота з навчальної дисципліни «Малювання і ліплення».
Книжка-кодекс, ширма, лепорелло, драбинка... Форзац, шрифт, колонтитули, правила розміщення тексту та ілюстрацій… Усі ці терміни спочатку викликали певну настороженість, згодом – цікавість, а далі – гарячі суперечки і неймовірні ідеї, які пізніше втілилися в оригінальні твори. За редакцією авторів-укладачів було створено книжки-ширми «Тварини пустелі» (Інна Ткачук), «Сім чудес Вінниччини» (Анна Янковська), книжки-силуети «Квіти, що літають» (Діана Мельник), «Отруйні та їстівні гриби» (Анна Ружанська), книжки-кодекси «Усіх скоромовок не перескоромовиш» (Ліліана Марценюк), «Ой заграйте, музиченьки» (Ангеліна Голембієвська) та інші.
Текстовий матеріал та деякі ілюстрації студенти добирали з інтернет-джерел, але «право на друк» отримали тільки найбільш цікаві і доступні для дітей дошкільного віку книжечки.
Наші першокурсниці відчули радість від сказаного власного слова та успіху першого кроку. Вітаймо їх із першими досягненнями!
Тетяна Січко, викладач малювання і ліплення
Фото: Ельвіра Бучинська, студентка 11-Д групи
Comments